To nejlepší z Číny a za přírodou Bali s českým průvodcem Zájezdy Čína, Indonésie - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Čína, Indonésie

název zájezdu: To nejlepší z Číny a za přírodou Bali s českým průvodcem


Země:
 
Čína, Indonésie
Typ zájezdu: Kombinovaný
Podtyp zájezdu: za historií, za mořem
Ubytování: Bali Tropic Resort and Spa, COOEE Bali Reef Resort, Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Strava: Se snídaní, Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 17.10.2018
Konec zájezdu: 28.10.2018
Počet nocí: 10
Průvodce: Česky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
99 690,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji
15 550,- KčPříplatek za jednolůžkový pokoj (pouze poznávací část)
8 700,- Kč5 nocí v 3* hotelu COOEE Bali - cena za os. se snídaní + doprava
10 150,- Kč5 nocí v 4* hotelu BALI TROPIC - cena za os. se snídaní + doprava
15 460,- Kč5 nocí v 5* hotelu WESTIN NUSA DUA - cena za os. se snídaní + doprava
590,- KčZdravotní pojištění do zahraničí
1 490,- KčPřipojištění zájezdu proto stornu

Cena zahrnuje:
 
* leteckou přepravu na trase Praha – Peking / Xian - Šanghaj - Denpasar - Praha v optimální knihovací třídě, včetně všech tax a příplatků
* ubytování v Japonsku a na Bali v hotelech minimálně 3* kategorie
* stravování dle programu
* český průvodce CK během celého zájezdu v Japonsku i na Bali (kromě fakultativního prodloužení o pobyt u moře).
* dopravu v Japonsku (včetně cest shinkansenen), kromě taxi a MHD (metro nebo autobusy) a na Bali hrazená veškerá doprava klimatizovaným mikrobusem během výletů a transferů.
* vstupy do historických objektů (chrámy, svatyně, zahrady) a muzeí (neplatí pro místa jako je placená vyhlídka na město, lanovka a pod.).
* zákonné pojištění CK
* Fakultativně prodloužení pobytu u moře dle vybraného hotelu (5 nocí) ve dvoulůžkovém pokoji se snídani + doprava do hotelu a zpět na letiště

Cena nezahrnuje:
 
* zdravotní pojištění do zahraničí s krytím 5,4 mil Kč: 590 Kč
* volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu atd.): 1490,- Kč
* spropitné

Poznámka:
 
Na tento termín nelze uplatnit žádné věrnostní slevy.

 
Kombinovaný zájezd za poznáním dvou odlišných zemí, kultur, ras i náboženství. To vše s možností prodloužení pobytu u nádherného moře.


  

Další termíny


24.04.2018 - 05.05.2018 12 dní od 99 690,- Kč  
17.10.2018 - 28.10.2018 12 dní od 97 690,- Kč  

program zájezdu


1. den: PRAHA - PEKING
 Čína

Odlet z Prahy (v případě Vašeho zájmu z Vídně, Mnichova…) do Pekingu, kam díky časovému posunu přiletíme následující den.

  

2. den: PEKING
 Čína

Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu a ubytování v centru. Po nezbytném odpočinku po dlouhé cestě se vrhneme na objevování této fascinující metropole.
Čeká nás prohlídka náměstí Tian´anmen (s rozlohou přes 40ha je největším veřejným prostranstvím na světě) a Zimní palác: reprezentativní palácový komplex, známý i pod názvem Zakázané město, kde vládlo a žilo 24 císařů z posledních dvou čínských dynastií - Ming a Čching.
Společná večeře, kde nás čeká vyhlášená tradiční pekingská kachna.

Peking není jen moderní metropole, která se snaží udávat jednotný krok celé Číně, ale kupodivu i místem, kde můžete i dnes ve skrytu najít její původní tvář. Zejména staré hutongy, které mají atmosféru venkovského života, tak vzdáleného od rušných pekingských tříd, a které také bohužel pomalu a nenávratně mizejí z povrchu. Stará tržiště, kde můžete ochutnat cokoliv co létá, plave, chodí, leze a kde by se jistě každý entomolog zaradoval nebo systémem starých vodních kanálů, kde místní vysedávají, klábosí se sousedy a z malých misek upíjejí svůj Oolong.

  
   

   

3. den: PEKING
 Čína

Po snídani odjedeme prohlédnout si jeden ze sedmi divů světa a symbol čínské civilizace - Velkou čínskou zeď. Cestou navštívíme také císařské hrobky dynastie Ming a nevynecháme ani zastávku u Olympijského stadionu známým pod přezdívkou Vlaštovčí hnízdo.

  
   

   

4. den: PEKING
 Čína

Dnes nás čeká prohlídka Letního palácei rozsáhlých zahrad a jezera. Nevynecháme ani tibetský chrám Yonghe Lama.

  
   

   

5. den: PEKING - XIAN
 Čína

Časně ráno odjedeme rychlovlakem (čínským shinkansenem) do Xianu. Odpoledne nás čeká prohlídka majestátní 2200 let staré Terrakotové armády a Velké pagody divoké husy, postavené již v roce 652. Zde jsou uloženy cenné buddhistické texty přinesené z Indie.

  
   

   

6. den: XIAN - ŠANGHAJ
 Čína

Dnes si v Xianu prohlédneme výjimečné muzeum historie Shaanxi, prohlédneme si mohutné městské hradby (vysoké 12 m a široké 15 až 18 m), Velkou mešitu (jedna z nejlépe zachovaných v celé Číně) a Zvonovou a Bubnovou věž. Odpoledne odlet do Šanghaje a ubytování.

  
   

   

7. den: ŠANGHAJ
 Čína

Po snídani se vydáme se na prohlídku města, během které navštívíme známou zahradu Yuyuan s tradičním čajovým domkem, podíváte se na čínský trh Chenghuangmiao, projdeme se po nábřeží Bund – s výhledem přes řeku Huangpu na prestižní Pudong a zavítáme do chrámu Jeditového Buddhy a projdeme se po známé třídě Nanjing Road.

  
   

   

8. den: ŠANGHAJ - DENPASAR - UBUD
 Indonésie

Přesun na letiště a odlet do Denpasaru na Bali. Z letiště se přesuneme do městečka Ubud, vyhlášeného historického a kulturního centra Bali, obklopeného nádhernou tropickou přírodou.
Ubytování a přenocování.

  
   

   

9. den: UBUD – GUNUNG KAWI – TIRTA EMPUL – KINTAMANI – PERKEDUI – UBUD
 Indonésie

Po snídani se vydáme k hoře Mt. Batur a ke chrámu Gunung Kawi, postaveného uprostřed rýžových teras. Pak nás čeká cesta do vesnice Tampaksiring, kde se nachází posvátný pramen. Odtud pak pokračujeme do sopečné oblasti Kintamani, kde se nám naskytne nádherný a vzrušující pohled na Mt. Batur. Po obědě cesta pokračuje do oblasti Perkedui, kde se nacházejí jedny z nejkrásnějších rýžových teras na Bali. Zde si uděláme hezký pěší výlet, zvlášť pro fotografy to bude velmi inspirující místo. Po krátkém odpočinku u dobré kávy se vrátíme zpět do hotelu v Ubudu.

  
   

   

10. den: UBUD – MAS VILLAGE – UBUD
 Indonésie

Dnes se podíváme do vesničky Mas, která je proslavená řezbářstvím. Tady si budete moci vyzkoušet, jak zruční byste byli řezbáři a také se pokusit v restauraci s místním kuchařem uvařit pravý indonéský oběd.
Po oběde odjedeme k posvátnému Opičímu chrámu, postavenému v nádherném tropickém lese. Později se vrátíme zpět do Ubudu, kde nás čeká večerní tradiční taneční vystoupení a nakonec skvělá večeře.

  
   

   

11. den: UBUD – KLUNGKUNG – BESAKIH – ODLET NEBO PRODLOUŽENÍ POBYTU U MOŘE
 Indonésie

Po snídani se vypravíme do města Klungkung, kde navštívíme soudní palác Kertha Gosa, kde se dávní králové radili o osudu provinilců s bráhmany. Krásně vyvedené “mravoučné” stropní malby znázorňují, co všechno hříšníky může čekat na onom světě. Pak nás čeká "Matka všech chrámů - Besakih", nacházející se na svazích nejvyšší balinéské sopky Mt Agung (2567 m.n.m). Po oběde ve výborné restauraci se znovu "osvěžíme" krásnými výhledy na Mt. Agung a nakonec vrátíme zpět do hotelu, abychom se připravili na odlet domů, případně přesun do hotelu u moře.

V případě odletu domů je přílet do Prahy následující den.


  
   

   

PRODLOUŽENÍ POBYTU U MOŘE
 
Prodlužte si pobyt u moře na dobu, dle vlastního uvážení

  

 Indonésie COOEE Bali Reef Resort 

 Indonésie Bali Tropic Resort and Spa 

 Indonésie Nusa Dua Beach Hotel & Spa 

Hotely:


název hotelu:
 

Bali Tropic Resort and Spa


Země:
 
Indonésie
Lokalita: Bali
Popis: TANJUNG BENOA
Tento úzký výběžek pevniny do moře je jakýsi prodloužením pláže Nusa Dua. Tato část Bali je předurčena především pro milovníky vodních sportů. Nelze tedy očekávat romantickou pláž, avšak 4* hotely, kterých je tu většina, vás svou infrastrukturou určitě uspokojí. Je zde spousta restaurací nabízejících mezinárodní i domorodou kuchyni

Poloha: hotel leží na ploše 2,7 ha na pěkné písečné pláži v oblasti Tanjung Benoa, asi 20 minut jízdy od letiště.
Hotel: otevřen v prosinci r. 2003, nabízí systém all inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, bufetové nebo à la carte menu, odpolední čaj, obědové balíčky v případě výletů, občerstvení a nápoje do skleniček, pivo, červené a bílé vína, dále viz. aktivity). Hotel je postaven v balijském stylu s tropickou zahradou u pláže, se 3-mi restauracemi a 4-mi bary. Hotel dále nabízí bazén pro dospělé i pro děti, lázně, prádelnu, telefon, fax, internet, hlídání dětí, obchůdky, lékaře, dětské programy, lekce vaření, 1x týdně zábavný večerní program. Sejf je k dispozici na recepci.
Pokoje:celkový počet 147 pokojů je rozdělen do 4 typů pokojů (deluxe pokoje, deluxe bungalovy, royal bungalovy a suite bungalovy). Každý pokoj má buď terasu nebo balkón a je zařízen ratanovým nábytkem. Uvnitř pokojů je zvlášť koupelna s vanou a sprchovým koutem. Každý pokoj má klimatizaci, hudební kanál, telefon a satelitní TV. Vysoušeč vlasů je na vyžádání.
Aktivity: all inclusive zahrnuje: nemotorové vodní sporty (šnorchlování, úvodní lekci potápění v bazénu, kanoe, windsurfing, plachtění a katamarány), dále pak každodenní aktivity jako aquaaerobik, vodní pólo, plážový volejbal, šipky, pétangue, stolní tenis, zahradní šachy a jiné). Za poplatek: skútr, vodní lyže, parasailing a další motorové vodní sporty.
Naše mínění:hotel je vhodný ke strávení příjemné dovolené s možností využití vodních sportů přímo na pláži u hotelu.
Hotel za přplatek nabízí All Inclusive stravování.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: restaurace, prádelna, obchůdky, lékař, lázně, internet, hlídání dětí, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy
Sport v místě: windsurfing, vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, šnorchlování, stolní tenis, plážový volejbal, kánoe, bazén, aerobic vodní
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

COOEE Bali Reef Resort


Země:
 
Indonésie
Lokalita: Bali
Popis: Poloha: hotel leží na pobřeží na prodlouženém výběžku pláže Nusa Dua nazývaném Tanjung Benoa. Pobyt na Tanjung Benoa, která je známým střediskem vodních sportů na Bali, doporučujeme především klientům, kteří dávají přednost aktivní dovolené - nabídka vodních sportů je zde opravdu široká. Klientům, kteří dávají přednost klidnějščí pláži, hotel zajistí transfer na klidné pláže Nusa Dua (např.Gerger Beach - služby za poplatek). Hotel je vzdálen asi 25 min cesty od letiště. V okolí jsou obchůdky, minimarkety a dobré restaurace.
Hotel: je zařízen jednoduše, ale vkusně v balijském stylu, přes prostor lobby se dostanete do zahrady, kde jsou umístěny v řadě po obou stranách bungalovy vedoucí až k pláži. U pláže se nachází bazén a restaurace s barem a výhledem na pláž, kde si můžete vychutnat exotickou snídani podávanou formou „à la carte“. Večer zde hrává živá hudba. Hotel má také lázně, které nabízí masáže, a salón krásy. Je zde i obchůdek se suvenýry, sejf na recepci, prádelna, WIFI v celém hotelu. Hotel nabízí zdarma shuttle bus do nákupního centra „Galerie“ v Nusa Dua.
Pokoje: 28 deluxe bungalovů je zařízených v balijském stylu. Všechny mají koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, klimatizaci, satelitní TV s DVD, telefon, ledničku s minibarem a malou terasu před vchodem.
Aktivity: bazén, lázně, na pláži motorové i nemotorové vodní sporty (skútr, banán, parasailing, katamarán, kajak). Jednou do týdne taneční představení s gamelanovým orchestrem.
Naše mínění: hotel je vhodný pro nenáročné klienty, kteří přijeli např. za sportovním vyžitím, za poznáním, budou v hotelu trávit minimálně času a proto jim nebude vadit, že zde není např. fitnes či zábavné programy. Hotel je velmi příjemný, vzhledem k malému počtu bungalovů má spíše rodinnou atmosféru.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 3* plus
Vybavení: restaurace, prodejna suvenýrů, prádelna, masáže, lázně, kosmetika, internet, cestovní kancelář, bazén, bar
Sport v místě: vodní sporty, vodní skútr, plachtění, kajaky, bazén
Sport v okolív: 


  

pokoje

Typ pokoje: deluxe bungalov
Druh pokoje: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Počet osob: 3 os.
Vybavení pokoje: televize, satelit, minibar, lednička, koupelna, klimatizace, fén, terasa

  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Nusa Dua Beach Hotel & Spa


Země:
 
Indonésie
Lokalita: Bali
Popis: Poloha
Tento krásný 5* resort se nachází v blízkosti překrásné pláže na jihu poloostrova Bali v oblasti Nusa Dua. Hotel je obklopen rozsáhlou tropickou zahradou a nabízí hostům provtřídní služby pro jejich dokonalou dovolenou.

Ubytování
Resort má k nabízí ubytování v několika typech pokojů, které jsou rozděleny dle rozmístění, velikosti a vybavení. Všechny jsou vybaveny vyřezávaným dřevěným nábytkem a textiliemi s tradičními motivy. K základnímu vybavení všech pokojů patří koupelna s WC, telefon, TV, klimatizace, trezor, minibar a balkon.

Vybavení
Recepce, restaurace, bar, kavárna, 2 venkovní bazény, lázně, noční klub, prádelna, zahrada, dětský klub, konferenční místnost, fitness, 18 jamkové golfové hřiště, vodní sporty, masáže, kosmetický salón.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 5*
Vybavení: zahrada, výtah, společenská místnost, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, prádelna, pizzerie, masáže, lázně, kosmetika, konferenční místnost, kavárna, internet, hotelový trezor, fitness, diskotéka, dětský klub, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis
Sport v místě: vodní sporty, tenis, squash, plážový volejbal, golf, fitness, bazén
Sport v okolív: vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, golf, bazén


  

fotografie hotelu

 
Nezávazná objednávka zájezdu 17.10.2018-28.10.2018

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (99 690,- Kč)   osob  
Příplatek za jednolůžkový pokoj (pouze poznávací část) (15 550,- Kč)   osob  
5 nocí v 3* hotelu COOEE Bali - cena za os. se snídaní + doprava (8 700,- Kč)   osob  
5 nocí v 4* hotelu BALI TROPIC - cena za os. se snídaní + doprava (10 150,- Kč)   osob  
5 nocí v 5* hotelu WESTIN NUSA DUA - cena za os. se snídaní + doprava (15 460,- Kč)   osob  
Zdravotní pojištění do zahraničí (590,- Kč)   osob  
Připojištění zájezdu proto stornu (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauricius
Heritage Awali Golf & Spa Resort
12.10.2018-21.10.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 65990,- Kč
Velký okruh národními parky amerického jihozápadu / 15 dní
Velký okruh národními parky amerického jihozápadu / 15 dní
Spojené státy americké

01.06.2018-15.06.2018
Beze stravy, pravidelná letecká linka

 48690,- Kč
Srílanská esence
Srílanská esence
Srí Lanka

18.11.2018-26.11.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58990,- Kč
Dalmácie De Luxe
Dalmácie De Luxe
Chorvatsko
Admiral Grand Hotel
16.05.2018-20.05.2018
Polopenze, pravidelná letecká linka

 17800,- Kč