Napříč Indií a Asií: Indie-Thajsko-Vietnam-Čína Zájezdy Čína, Indie, Vietnam, Thajsko - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Čína, Indie, Vietnam, Thajsko

název zájezdu: Napříč Indií a Asií: Indie-Thajsko-Vietnam-Čína


Země:
 
Čína, Indie, Vietnam, Thajsko
Typ zájezdu: Poznávací
Podtyp zájezdu: za přírodou, za historií, za památkami
Ubytování: Amari Atrium Bangkok, Pride Park Premier, Hotel Clark Shiraz, Country Inn & Suites, Qian Men Jianguo Hotel, Flower Garden Hotel
Strava: Se snídaní, Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 08.01.2018
Konec zájezdu: 23.01.2018
Počet nocí: 14
Průvodce: Anglicky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
81 190,- KčCena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
990,- KčVolitelné připojištění (storno, zavazadla atd.)

Cena zahrnuje:
 
* Letenku Praha - Dillí - Bangkok - Hanoi - Peking - Praha, vč všech letištních tax a poplatků
* Transfery letiště hotel - letiště
* 14x ubytování hotelech kategorie min 3* ve dvoulůžkových pokojích (za příplatek jednolůžkové)
* Stravování snídaně
* Výlety dle programu s angl. mluvícím průvodcem
* Vstupy do památek, chrámů apod.
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Zákonné pojištění pro případ úpadku

Cena nezahrnuje:
 
* Vízum:
Indie: 1300 Kč/os.
Čína: 1200 Kč/os.
* Spropitné
* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1490,-

Poznámka:
 
Netradiční a svým pojetím jedinečný okruh, který Vám umožní poznat krásy čtyř zcela odlišných zemí, ať už se jedná o kulturu, památky nebo přírodu. I přesto, že tyto exotické země jsou od sebe mnohdy vzdáleny tisíce kilometrů existuje mezi nimi jedno velmi silné pojítko, a tím je buddhismus. Vydejte se s námi na ojedinělou cestu, která Vám přiblíží tyto exotické kraje a kultury a poznejte něco z této nepřeberné škály barev, chutí i vůní cizakrajných zemí.

Slevy a příplatky:
 
* Program lze upravit dle individuálního přání, např. prodloužit či zahrnout pobyt na pláži např, v Thajsku, Vietnamu.


  

Další termíny


08.01.2018 - 23.01.2018 16 dní od 99 890,- Kč  
15.01.2018 - 30.01.2018 16 dní od 99 890,- Kč  
22.01.2018 - 06.02.2018 16 dní od 99 890,- Kč  

program zájezdu


1. den: ODLET DO DILLÍ
 Česko

Odlet z Prahy do indického Dillí.

  

2. den: DILLÍ
 Indie

Přílet do Indického Dillí. Přivítání naším zástupcem na letišti a ubytování v hotelu.
Odpočinek po cestě a možnost prozkoumávání okolí. Přenocování.

Dillí - v jeho 3000 let dlouhé existenci, na místě kde dnes stojí toto neuvěřitelné město, se rozkládalo sedm jiných, které během své historie pohlitilo. Zde se setkáte s fascinující směsí staré i současné Indie.Vedle vládních budov stojí středověké paláce a bazary. Malé tické jídelny a trhy se krčí vedle moderních nákupních center. Dillí je městem, které čeká na objevení a pro ty, kteří mají oči otevřené, se jim odvděčí.

 Pride Park Premier 

3. den: DILLÍ - AGRA
 Indie

Dopoledne Vás čeká prohlídka staré části města. Prohlédnete si impozatní stavbu ze 17. stol. - Červenou pevnost, kterou nechal postavit Šáhdžahán, přičem využil svých neobyčejných organizačních schopností a istetického cítění. Celou stavbu kromě jiného i ohromné 33m vysoké ochranné zdi. Přímo naproti Červené pevnosti se nalézá neméně zajímavá stavba - mešita Džámí masdžid (Jama Masjid), postavená v roce 1656 a krásně zdobená červeným pískovcem a bílým mramorem. Džámí masdžid je největší je největší indická mešita a pojme více jak 20.000 věřících. Na břehu řeky Yamuna si prohlédneme památník Mahatma Gandhiho - Raj Ghat, kde byl po jeho násilné smrti v roce 1948 zpopelněn. Dále projedeme kolem "Indické brány", postavené z kamene Bharatpur, která je připomínkou 70.000 indických vojáků padlých v 1. světové válce. Nakonec, než se vydáme do Agry, se zastavíme u Ráštrapati Bhawan - Prezidentského paláce.
Odjezd do Agry. Po příjezdu ubytování v hotelu.

Agra se nachází na pravém břehu řeky Yumuna a bývala hlavním sídlem mughalských vládců, kteří mu vtiskli až pohadkovou krásu. Zdejší středověké památky patří k tomu nejlešímu v celé Indii.


 Hotel Clark Shiraz 
   

   

4. den. AGRA - JAIPUR
 Indie

Po snídani začnete prohlídku skvostným Tadžmahalem. Palác, obložený krásným bílým mramore, vystavěl Šáhdžahán jako mauzoleum své manželce, kerá zemřela po porodu. Stavba trvala celých 22 let (1631-1653). Tádž dnes právem patří k sedmi divům světa, nejen pro svou vnější krásu, ale i proto, jakým způsobem oslavuje lásku a umění. Odtud se dále vydáme k neméně působivé stavbě - Pevnosti Agra, nacházejícím se na pravém břehu řeky a kterou nechal mughulský vládce Akhbar postavit v 16. stol. Stavba ze zářivě červeného pískovce, vodní příkop i hradby jsou jen dalším kamínkem v indické mozajce, která Vám jistě pomůže porozumět významu indické kultury a národní hrdosti. Z pevnosti Agra se vypravíte do "města duchů" - Fatépur Síkrí, středověkého města, navržené a vybudované Akhbarem Velkým v 16. stol., které mělo sloužit jako ideál hlavního města. Proč však město duchů? Jeho trvání, i přes počáteční úspěch, mělo jen pouhých 14 let, a pak bylo prakticky opuštěno.
Odjezd do Jaipuru.
Po příjezdu ubytování v hotelu.

Jaipur - město vybudované Maharadžou Jai Singh II., v 18. stol. podle hinduistických pravidel, jako koloniální hlavní město. Více o Jaipuru si můžete přečíst v našem článku na lidovky.cz v sekci Cestování > Exotika.

 Country Inn & Suites 
   

   

5. den: JAIPUR
 Indie

Po snídani se vydáte na exkurzi, která Vás zavede do pevnosti Amber. Už jen cesta pro Vás může být zážitkem, pokud budete mít štěstí můžete jet na hřbetě slona (bohužel v současné době, je jízda na slonu velmi omezena, takže nelze předem určit, zda cesta bude vozem nebo na slonu). Tato městská pevnost se nachází 130m vysoko, mezi okolními kopci Aravalli. Po prohlídce se zastavíte u Paláce Větrů (Háva mahal), 5ti patrobé budovy z 18. stol., která se pyšní 953 okny. Později navštívíte Městský palác, kde jsou uloženy sbírky tkanin, zdobených zbraní, kostýmů, maleb nebo manuscriptů. Také navštívíte Královskou observatoř Džantar mantar (Magický nástroj) založenou Jaiemsinghem 2.
návrat zpět do hotelu.

 Country Inn & Suites 
   

   

6.den: JAIPUR - DILLÍ - BANGKOK
 Indie

Po snídani odjezd do Dílí. Po příjezdu prohlídka majestátní rozhledny Qutub Minar, ohromné vítězné věže, jejíž stavba započala roku 1199 a byla ukončena až v roce 1368. Vrchní minaret se nalézá ve výšce 72,5 m. a má obvod 14,4 m. Na vrchol vede 379 schodů.
Po prohlídce transfer na letiště a odlet do thajského Bangkoku.

  
   

   

7. den: BANGKOK
 Thajsko

Přílet do thajského Bangkoku. Přivítání naším zástupcem na letišti a ubytování v hotelu.
Odpočinek po cestě a možnost prozkoumávání okolí. Přenocování.

Thajsko, země úsměvů, nádherných historických památek, bělostných pláží, tisíce ostrůvků, výborné kuchyně, krásných hor a džunglí. O Thajsku bylo už napsáno tisíce stran, které tuto zemi představují ze všech stran - jako ráj, ale také i jako peklo. Pokud do země cestujete jako dychtivý turista, opravdu tu ráj naleznete. Thajsko totiž opravdu nabízí vše, a pokud máte oči otevřené, nemůže vás země zklamat.

 Amari Atrium Bangkok 
   

   

8. den: BANGKOK
 Thajsko

Odjezd na známý plovoucí trh Damnoen Saduak. Pokud navštíte Bangkok byť jen na 2-3 dny, je to místo, které prostě musíte vidět. Projedete se s průvodcem na loďce bludišti úzkých khlongů (kanálů), mezi trhovci - většinou jsou to ženy, oblečeny v tradičních modrých halenkách, prodávající čerstvé ovoce, zeleninu. Cestou také návštívíte kokosové plantáže. Po poledni se vrátíte zpět a vydáte se na polodenní okružní jízdu Bangkokem, během které navštívíte Wat Traimit neboli Chrámem Zlatého Buddhy, zde si prohlédnete zářivou, 3m vysokou sochu Buddhy z zlata, vážící 5,5 t. K soše se váže zajímavý příběh - v 18. století byla socha v obavách před nájezdy barmských dobyvatelů zamaskována sádrou. V roce 1955, když se rozšiřoval bangkokský přístav nalezli dělníci v jednom skladišti obyčejnou sochu. Teprve při nehodě jeřábu, během stěhování sochy, si dělníci povšimli, že pod několika trhlinami prosvítá cosi lesklého. Po odstranění sádry se po moha desetiletích objevil Zlatý Buddha znovu v celé kráse; Wat Pho - největší, ale i nejstarší chrámovým komplexem v Bangkoku, v jehož zdech se nachází velký klášter pro 300 mnichů, tradiční léčebné centrum thajské masáže, ale také 46 m dlouhá pozlacená socha ležícího Buddhy; Velký Palác - královské sídlo mezi lety 1782-1946 a Wat Phra Kaeo - chrám Smaragdového Buddhy, pozoruhodný komplex, jehož výstavba byla zahájena v roce 1782 a ukrývá nejuctívanější sochu Smaragdového Buddhy, toto "město ve městě" má hrady dlouhé 1900 m a bezpochyby patří k hlavním památkám nejen v Bangkoku ale i celém Thajsku. Po prohlídce ještě krátce navštívíte továrnu na zpracování drahých kamenů a vrátíte se do hotelu. Nocleh.

 Amari Atrium Bangkok 
   

   

9. den: BANGKOK
 Thajsko

Dnes se vydáte s průvodcem na celodenní výlet do starého královského města Ayutthaya, které se po roce 1351 stalo jedním z nejvíce prosperujících a nejokázalejších měst v celé Asii. Zdejších více jak 400 památek a staveb dokazuje o jak významné město šlo. Po celodenní prohlídce zdejších památek návrat zpět do Bangkoku. Přenocování.

 Amari Atrium Bangkok 
   

   

10. den: BANGKOK - HANOI
 Vietnam

Transfer z hotelu na letiště a odlet do Hanoie.
V příletové hale Vás vyzvedene náš zastupce a dopraví do hotelu.Ubytování.
Odpoledne Vás čeká prohlídka Hanoje. Nejprve navštívíte mauzoleum a museum císaře Chi Minha. Odtud se vydáte k tradičním dřevěným domům zdejší etnické minority. Zde si také prohlédnete krásnou pagodu, postavenou králem Ly Thai v roce 1049. Tato pagoda je dnes tradičním symbolem Hanoje. Vaše další zastávka bude Chrám Literatury, 1. vietnamská univerzita, založená již v roce 1070. Nejlepším prostředkem jak poznat toto úchvatné město je kolo. S Vaším průvodcem tedy šlápnete do pedálů a vydáte se historickou částí Hanoje, známou jako "36 ulic".
Po prohlídce návrat zpět do hotelu.
Hanoj – Vietnamská metropole je městem nadčasového půvabu a okouzlující starou dámou Asie, která se se stárnutím vyrovnává lépe než většina jejích vrstevníků. Po rozdělení Vietnamu, k němuž došlo v roce 1954 upadla Hanoj do zimního spánku, ze kterého se probrala až o čtyři desítky později, když se začaly projevovat první následky hospodářských reforem. Jde o město, které spolu se svými obyvateli již přežilo americké bomby i ruské plánovače, aby se na počátku devadesátých let vynořilo bez větších škrábanců coby vynikající ukázka francouzské koloniální metropole.

 Flower Garden Hotel 
   

   

EXTRA: ODLET A POBYT NA THAJSKÝCH PLÁŽÍCH
 Thajsko

Vyberte si z naší široké nabídky plážových hotelů a odpočiňte si u moře na Phuketu, Krabi, Khao Lak atd. Doporučíme vám tu správnou destinaci dle roční doby, aby vaše dovolená byla jednoduše perfektní.
Neváhejte nás kontaktovat!


  

11. den: HANOI - HALONG BAY
 Vietnam

Ráno po snídani odjezd na krásný dvoudenní výlet na lodi do zátoky Halong Bay, nebo-li “Dračí zátoky”. Cesta povede podél delty řeky Red River, kde budete moc během jízdy pozorovat práci místních obyvatel na rýžových polích. Po příjezdu do města Halong nalodění na starobylou dřevěnou loď ( replika starodávného parníku z koloniální éry ), na které se vydáte do jednoho z nejkrásnějších míst Vietnamu - zátoky Halong, která sestává z 3000 malých ostrůvků. Během plavby budete míjet nejkrásnější scénická místa kterými jsou Yen Ngua, Con Coc Mountains. Přenocování na lodi.
Stravování: snídaně, oběd, večeře

  
   

   

12. den: HANOI
 Vietnam

Váš další den na lodi začne pozorováním východu slunce a plavba bude pokračovat skrze nádhernou přírodní scenérii až zpět do přístavu. Po příjezdu návrat do Hanoje a transfer do hotelu. Ubytování. Večer možnost prozkoumávání večerních trhů a ochutnávání rozličných pokrmů, bez kterých by snad Hanoj ani nebyla tím čím dnes je - okouzlující starou dámou Asie.

 Flower Garden Hotel 
   

   

13. den: HANOI - PEKING
 Čína

Odlet do čínského Pekingu. Přivítání naším zástupcem na letišti a ubytování v hotelu.
Odpočinek po cestě a možnost prozkoumávání okolí. Večeře. Přenocování.

Peking není jen moderní metropole, která se snaží udávat jednotný krok celé Číně, ale kupodivu i místem, kde můžete i dnes ve skrytu najít její původní tvář. Zejména staré hutongy, které mají atmosféru venkovského života, tak vzdáleného od rušných pekingských tříd, a které také bohužel pomalu a nenávratně mizejí z povrchu. Stará tržiště, kde můžete ochutnat cokoliv co létá, plave, chodí, leze a kde by se jistě každý entomolog zaradoval nebo systémem starých vodních kanálů, kde místní vysedávají, klábosí se sousedy a z malých misek upíjejí svůj Oolong.

 Qian Men Jianguo Hotel 
   

   

14. den: PEKING
 Čína

Dnes Vás čeká celodenní prohlídka s průvodcem. Po procházce po Náměstí Nebeského Klidu - Tian´amen, které je největším veřejným prostranstvím na světě se vydáte přímo do centra Pekingu a bez nadsázky lze řící do samotném centru velké čínské říše - Zakázaného města, sídla císařů dynastie Ming a Quing, které se rozkládá na 32 ha. Čínský název lze přeložit jako Purpurové zakázané město, díky Polárce, která je symbolem císaře. Z tohoto místa vládlo Číně a Asii 24 císařů, které vtiskly zemi nezapomenutelný a nesmazatelný ráz. Oběd. Po prohlídce tohoto neuvěřitelného místa se vydáte na prohlídku dalšího místa, které má zanechalo další nesmazatelnou stopu v čínských dějinách - Letní palác, císařský areál mnoha chrámů a pavilonů u jezera Kumning. Zde také spatříte jednu z nejlepších a nejzachovalejších císařských zahrad, mistrovské krajinářské dílo, které v sobě spojuje krajinu s kopci, otevřenou vodní hladinou a architektonickými prvky jako jsou pavilony, palácem chrámiy, mosty apod. K večeři Vás čeká výjmečný zážitek - pravá Pekingská kachna. Návrat do hotelu, přenocování

 Qian Men Jianguo Hotel 
   

   

15. den: PEKING
 Čína

Dnes se vydáte na jedno z největších lákadel Číny, jeden ze Sedmi divů světa a symbol čínské civilizace - Velkou čínskou zeď- starý systém opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou. Dnešní podoba zdi byla vybudována za dynastie Ming v době od konce 14. do začátku 17. století. Podobná opevnění proti vpádům kočovných kmenů byla však budována již v dávnějších dobách. Zeď se táhne v ohromující délce cca 6000 km! V roce 2009 čínské úřady ohlásily, že byly nalezeny dosud neznámé zbytky čínské zdi. Celková délka zdi dnes tedy činí 8851 km.
Oběd
Po prohlídce této neobyčejné stavby si prohlédnete stré Císařské hrobky dynastie Ming. Cesta Vás mimojiné provede branou s pěti oblouky, Stélovým pavilonem, kde je umístněna velká tesaná stéla s chválou císařů Ming, Cestou duchů, kterou lemují úchvatné sochy zvýřat, vč. těch mýtických, branou Draka a fénixe až k hrobce císaře Yongle. Na cestě zpět se zastavíte u Národního olympijského stadionu, přezdívanému ptačí hnízdo. Odjezd na večeřia poté zpět do hotelu. Přenocování.

 Qian Men Jianguo Hotel 
   

   

16. den: ODLET
 
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

  

Hotely:


název hotelu:
 

Amari Atrium Bangkok


Země:
 
Thajsko
Lokalita: Bangkok
Popis: Poloha a popis
Tento příjemný městský hotel vyhlášeného řetězce hotelů Amari leží nedaleko obchodní ulice Sukhumvit Road (z recepce několikrát denně jede zdarma minibus do centra ) a má velmi dobrou polohu ve vztahu k dopravě na letiště i do centra města.Hotel je ideální nejen pro turisty pro jejich krátkou zastávku v Bangkoku, ale i pro obchodní cestující!

Vybavení
V hotelu je několik restaurací, barů a kaváren, business centrum, lékařský servis, bazén, masáže, 24 hodinový pokojový servis, trezory (zdarma), limousine servis, kosmetický a kadeřnický salon.

Ubytování
Hotel svým hostům nabízí ubytování v několika typech luxuscních pokojích a k jejich příjemnému pobytu zde nechybí ani krásný bazén ve 4. patře hotelu společně s vířivou vanou.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Město
Úroveň: 4*
Vybavení: směnárna, salonky, restaurace, recepce, prádelna, nosič zavazadel, masáže, konferenční místnost, kadeřnictví, internet, bazén, bar
Sport v místě: lukostřelba, fitness, bazén, aerobic
Sport v okolív: 


  

pokoje

Typ pokoje: hotelový pokoj
Druh pokoje: Dvoulůžkový pokoj
Počet osob: 2 os.
Vybavení pokoje: fén, minibar, rozhlas, sprcha, televize, vana, WC, koupelna, room servis, trezor, telefon, teplá voda, varná konvice

  

fotografie hotelu

 
Hotely:


název hotelu:
 

Pride Park Premier


Země:
 
Indie
Lokalita: Delhi
Popis: Pride Park Premier je nový 4* hotel patříci známému hotelovému řetězci Worldhotels.
Hotel se nachází v business čtvrti nedaleko Dillí - Gurgaon. Tento elegantní hotel disponuje 94 nádherně zařízenými pokoji s vlastní klimatizací, LCD/plasmovou TV, wifi, minibarem, sejfem atd. V hotelu jsou k dispozci restaurace, bar, lobby, bazén, fitness atd.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Město
Úroveň: 4*
Vybavení: salonky, restaurace, recepce, internet, hotelový trezor, fitness, business centrum, bazén vnitřní, bazén, 24-hod.servis
Sport v místě: fitness, bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Hotel Clark Shiraz


Země:
 
Indie
Lokalita: Agra
Popis: Hotel Clark Shiraz je vhodný jak pro Vaše obchodní cesty i pro cesty za poznáním a odpočinkem. Ať už jste obchodník nebo turista, hotel disponuje vším co očekáváte.
Hotel se nachází jen 2 km od Taj mahalu, je tedy ideální pro podnikání cest za památkami v Agře a jejím okolí. Vzdálenost od letiště je 7 km, od vlakového nádraží 3 km.
K dispozici je 237 příjemně zařízených pokojů a klimatizací, koupelnou, WC, TV, minibarem.
Pokoje jsou typu Superior, Deluxe a Suite a 23 pokojů s výhledem na Taj Mahal.
Hotel kromě restaurací, baru atd nabízí také bazén.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Město
Úroveň: 4*
Vybavení: obchůdky, letní terasa, hotelový trezor, fitness, čajovna, bazén, bar
Sport v místě: snooker, kulečník, herna, bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Country Inn & Suites


Země:
 
Indie
Lokalita: Jaipur
Popis: Country Inn & Suites je 4* hotel v centrální oblasti Jaipuru. Pokoje jsou moderně a vkusně zařízené, k dispozici je jich celkem 100 včetně 16 suite.
Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu, fen, sejf, minibar, TV.
Hosté mohou využít některou z restuarací, bar, fitness, spa, venkovní bazén, masáže atd.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Město
Úroveň: 4*
Vybavení: masáže, lázně, konferenční místnost, jacuzzi, internet, hotelový trezor, fitness, business centrum, bazén, bar
Sport v místě: bazén
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Hotely:


název hotelu:
 

Qian Men Jianguo Hotel


Země:
 
Čína
Lokalita: Beijing
Popis: Qian Men Jianguo Hotel se radí mezi nejznamější hotely v Pekingu. Byl otevřen v roce 1956 a díky jeho unikátnímu architektonickému stylu byl v roce 2007 zařazen na seznam vyjmečních moderních staveb v Pekingu. Qian Men Jianguo Hotel kombinuje tradiční čínský a evropký styl díky kterému se zde budete cítit velmi příjemně a zárove%n na vás dýchne kouzlo čínské exotiky. Hotel se nachází v jižní části náměstí Nebeského klidu (Tian´amen) a bude tak pro Vás jedinečnou základnou pro objevování památek starého pekingu jako je např. Zakázané město.

Počet pokojů: 410
K dispozici je několik skvělých restaurací a barů.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Centrum města
Úroveň: 4*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Flower Garden Hotel


Země:
 
Vietnam
Lokalita: Hanoi
Popis: Poloha
Hotel byl otevřen v roce 2008. nachází se v centru Hanoje, u turistických atrakcí jako jsou Old Quarters, Sword Lake, West Lake a Red River.

Ubytování
V hotelu je k dispozici 83 moderně vybavených a zařízených pokojů. Všechny pokoje mají velká panoramatická okna. Ke standardu hotelových pokojů patří klimatizace, minibar a vysoušeč vlasů. Na vašem pokoji se kromě jiného nachází televizor, telefon a rychlovarná konvice. Tento hotel má k dispozici také nekuřácké pokoje.
Pokoje jsou typu: Superior, Deluxe a Suite.

Aktivity
Hotel nabízí svým hostům k relaxaci saunu a parní lázně. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness prostor. S jízdními koly zapůjčenými v hotelu jste nezávislí - vydejte se na objevnou cestu.Dále si můžete dopřát kosmetické ošetření přímo v hotelu.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Centrum města
Úroveň: 4*
Vybavení: restaurace, recepce, půjčovna aut, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, garáže, fitness, 24-hod.servis
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Nezávazná objednávka zájezdu 08.01.2018-23.01.2018

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (81 190,- Kč)   osob  
Volitelné připojištění (storno, zavazadla atd.) (990,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Omán - Millennium Resort all inclusive
Omán - Millennium Resort all inclusive
Omán
Millennium Resort
02.02.2018-09.02.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 49900,- Kč
Trek do Ztraceného města a koloniální Cartagena
Trek do Ztraceného města a koloniální Cartagena
Kolumbie

08.02.2018-18.02.2018
Se snídaní, Plná penze, pravidelná letecká linka

 65900,- Kč
Sofitel The Palm Dubai - zájezd pro rodiny se zábavou
Sofitel The Palm Dubai - zájezd pro rodiny se zábavou
Spojené arabské emiráty
Sofitel The Palm
10.02.2018-17.02.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 63850,- Kč
Perla jihu Afriky - Viktoriiny vodopády + Botswana + Kapské Město
Perla jihu Afriky - Viktoriiny vodopády + Botswana + Kapské Město
Zimbabwe

09.04.2018-21.04.2018
Se snídaní, vlak

 67990,- Kč